ABD’de bir baba, 6 yaşındaki oğlunu zorla koşu bandında koşturarak ölümüne sebep oldu

ABD’nin New Jersey eyaletinde 6 yaşındaki bir çocuğun ölümüyle ilgili dehşete düşüren görüntüler ortaya çıktı. Çocuğun, babasının zorlamasıyla koşu bandında yüksek efor sarf etmekten fenalaşarak hayatını kaybettiği tespit edildi.

New Jersey’de 20 Mart 2021 tarihinde babası ile birlikte spor salonuna giden 6 yaşındaki Corey Micciolo’nun vücudunda nedeni bilinmeyen morlukların gözlemlenmesi üzerine Anne Bre Micciolo durumu New Jersey Çocuk Koruma birime bildirdi. Sosyal görevliler çocuğu 1 Nisan 2021’de doktora götürülmesini istedi. Kontrole alınan küçük çocuk burada yapılan muayene sırasında babasının onu “çok şişman olduğu için” koşu bandında koşturduğunu söyledi.

Küçük çocuğun, aynı günün gecesi uykudan uyandığında kelimeleri bozuk söylemeye ve midesi bulanmaya başladı. Babası onu hemen hastaneye götürdü, ancak çocuk burada hayatını kaybetti.

SPOR SALONUNUN GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Şüpheli olayı araştıran müfettişler Temmuz 2021’de söz konusu spor salonunun güvenlik kameraları inceledi ve baba hakkında tutuklama kararı çıkarıldı. Davanın bugünkü duruşmasında ise spor salonunun güvenlik kamerası görüntüleri servis edildi.

YORULMASINA RAĞMEN BABASI TARAFINDAN DEFALARCA KOŞU BANDINA ÇIKARILDI

Yayınlanan görüntülerde babanın 6 yaşındaki oğlunu koşu bandına yerleştirdiği ve küçük çocuğun koşmaya başladığı görüldü. Babanın bir süre sonra koşu bandının hızını ve eğimini artırdığı ve makinenin hızına yetişemeyen küçük çocuğun tökezleyip düştüğü kameraya yansıdı. Ancak babanın, küçük oğlunu yeniden koşu bandında koşmaya zorlaması kan dondurdu.

“BUNUN ADI CİNAYET”

Küçük çocuğun ölümünden yaklaşık 6 ay sonra adli patolog Dr. Thomas Andrew vakayı inceledi ve bunun bir cinayet olduğuna karar verdi. Andrew küçük çocuğun kronik olarak istismara uğradığına yol açan bazı kanıtlar da buldu. Bunlar arasında künt darbe yaralanmaları, akciğer ve karaciğerde yırtıklar yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir