Hepsiburada’da yazın en çok tercih edilen ürünleri belli oldu

Şirketten yapılan açıklamaya göre, yaz hazırlıkları sırasında en çok tercih edilen beyaz eşya ürünleri arasında derin dondurucu ve klima başı çekerken Samsung markalı derin dondurucular, Hepsiburada’da yaza girerken en çok satılan beyaz eşya ürünü oldu. Vestel markalı derin dondurucular ise ikinci sırada yer aldı.

Yaz sıcağında serinlemek isteyenler ise Samsung klimaları tercih etti ve bu marka en çok satan klima oldu.

Küçük ev aletleri arasında sağlıklı içecekler için en çok alınan blenderlar öne çıkarken Arzum, Philips ve Tefal markalı blenderlar sağlıklı içecek hazırlamak isteyenlerin en çok tercih ettiği markalardan oldu.

Tatil öncesi en çok satılan giyim ürünleri arasında bikini, şort ve elbise ön planda yer alırken tatil hazırlığı yapanların gözdesi haline gelen bikiniler, en çok tercih edilen ürünlerden oldu.

U.S. Polo Assn. marka şortlar ve DeFacto markalı elbiseler tatil öncesi alışverişlerde en çok sipariş edilen ürünlerden oldu. AVVA markalı gömlekler ise tüketicilerin yaz giyim alışveriş listesinde üst sıralarda yer aldı.

Yaz aylarında kullanıcıların tarafından en çok tercih edilen ve olmazsa olmaz kozmetik ürünleri arasında güneş ürünleri, el ve ayak bakım ürünleri ile saç ürünleri yer aldı.

Nivea markalı güneş ürünleri tatilciler tarafından yoğun ilgi görürken, Neutrogena markalı el ve ayak bakım ürünleri tatil öncesi bakım rutinlerinin vazgeçilmezi oldu. Pantene markasının saç ürünleri de yoğun talep gördü ve saçlarına ilgi göstermek isteyenlerin favorisi haline geldi.

Tatil öncesi kampçılık, doğa gezileri ve deniz ürünleri alışverişlerinde termos, portatif derin dondurucular ve buzluklar, Hepsiburada’da en çok tercih edilen ürünler arasında konumlandı.

Stanley markalı termoslar tatilcilerin favorisi olarak öne çıkarken, taşınabilir soğutucular ve buzluklar tatil ürünlerinin vazgeçilmezi haline geldi.

KAYNAK: AA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir